ROCZNICE

Pod Dębem zapewnia organizację i obsługę różnych imprez, począwszy od rocznice po imprezy firmowe. Rocznica ślubu czy urodziny? Wszystkie marzenia spełniamy w mgnieniu oka. Serwujemy przepyszne, dopieszczone dania po ustaleniu wszelkich szczegółów przed imprezą. W pięknych i eleganckich wnętrzach każda rocznica będzie wyjątkowym przeżyciem. Przygotujemy dla Ciebie dodatkowe atrakcje jak fotobudka, klaun, strefa relaksu z pufami czy gry outdoorowe. Nic nas nie ogranicza, spełnimy każde życzenie – jesteśmy dla Was!

CHRZTY I KOMUNIE

Nasza kuchnia zaspokoi nawet najbardziej delikatne podniebienia. I te wybredne też! Z myślą o dzieciach tworzymy takie dania, żeby maluchy miały pełne brzuszki, a rodzice byli zadowoleni. Przed przyjęciem komunijnym czy chrztem zapraszamy na indywidualną rozmowę celem ustalenia menu i potrzeb Państwa oraz gości. Szef kuchni wraz z Panią Renatą dołożą wszelkich starań, by serwowane dania były świeże i wykwintne. Jeśli Państwo potrzebują dodatkowe atrakcje takie jak fotobudka, strefa relaksu z pufami czy gry outdoroowe zapewniamy je na miejscu.

SPOTKANIA PO LATACH

Spotkania klasowe po latach to zazwyczaj wiele emocji , radości i ciekawości. Tu atmosfera jest najważniejsza! Nasz obsługa bezszelestnie Was obsłuży, a serwowane dania zaspokoją apetyty i dadzą siły na rozmowy do rana! Dodatkowe atrakcje jak fotobudka, gry, strefa relaksu z pufami czy też wszelkie inne są dostępne na Wasze życzenie i z pewnością umilą chwile spędzone razem. Jak miło się wspomina stare, dobre czasy, gdy atmosfera temu sprzyja… W Pod Dębem wiemy o tym i dlatego, możesz być spokojny powierzając nam zorganizowanie takiej imprezy.

IMPREZY FIRMOWE

Organizacja imprez formowych to nie lada wyzwanie! Sprostamy jemu z pewnością. Powierz nam organizację dodatkowych atrakcji takich jak: fotobudka, gry outdoorowe, animator czy tez DJ. Wiemy, że imprezy firmowe wymagają tego, żeby jedzenie było przepyszne a składniki świeże. Muzyka też jest ważnym składnikiem świętowania. Menu jest ustalane indywidualnie, mamy doświadczenie – podpowiemy Ci co się sprawdza i co uatrakcyjni Wasze spotkanie.