UDANE WESELE
POD DĘBEM

Wesele u nas jest zupełnie inne i wyjątkowe. Realizacja całego przedsięwzięcia jest podzielona na konkretne etapy, dzięki czemu wiesz, czego oczekiwać. Od początku do końca sprawiamy, że ten jedyny dzień staje się przyjemny i wszystko jest prostsze. Przed weselem zaprosimy Was na kolacje degustacyjną, będziecie mieli okazję na własnych podniebieniach sprawdzić jak wykwintne są dania przygotowywane w naszej kuchni. Wtedy też ustalimy menu weselne. Może chcecie wyprawić tradycyjne wesele śląskie? Nie ma sprawy! Na tydzień przed weselem upieczemy wam kołocz dla gości, zrobimy tradycyjne oczepiny i „polterabend” oraz zaserwujemy prawdziwą śląską kuchnię. Na samym weselu wszystko będzie doskonale zaplanowane – począwszy od rozsadzenia gości po dodatkowe atrakcje (np. księga gości, fotobudka, klaun, strefa relaksu z pufami), które sprawią, że Wasze przyjęcie będzie naprawdę niezapomniane!

DO CZEGO
JESTEŚMY POTRZEBNI

Wbrew pozorom, wesele nie musi spoczywać wyłącznie na barkach młodej pary. Kilka z naszych sztandarowych usług z pewnością spotka się z uznaniem każdej pary młodej. Chociażby nasz planer weselny online, księga gości czy dodatkowe atrakcje. Planer to aplikacja, która sprawi, że kontrola nad bieżącymi zadaniami związanymi z przyjęciem stanie się przyjemnością i o niczym nie zapomnicie. Mamy w zanadrzu niebanalne pomysły dotyczące dekoracji, pomożemy w wyborze idealnych zaproszeń czy papeterii ślubnej, najlepszych florystów i dekoratorów a także podpowiemy gdzie znaleźć wspaniałą oprawę muzyczną, fotografa czy kamerzystę. Fryzjer, makijażystka, manicurzysta? Tak, to także możesz nam zlecić. Jesteśmy także gotowi doradzić jaki tort weselny wybrać, z usług jakiego jubilera skorzystać i jakie wspaniałe mogą być suknie ślubne czy skrojone na miarę garnitury… A po weselu zorganizujemy transport dla gości i noclegu. A to nie wszystko… Porozmawiajcie z nami o swoich potrzebach i oczekiwaniach, wspólnie ustalimy priorytety.

ULÓŻMY WESELNE MENU

Menu weselne jest ustalane z szefem kuchni, a nad wszystkim czuwa „serce” załogi Pod Dębem – pani Renata, właścicielka restauracji. Potrawy, które Wam serwujemy to połączenie pieczołowicie dobranych składników ze smakiem, pasją i kulinarnym kunsztem. Kuchnia dba o smak i wygląd potraw, a nasza obsługa bezszelestnie obsłuży gości weselnych na najwyższym poziomie zadowolenia. Dbamy o to, żeby potrawy przygotowywane przez nas były ugotowane z wysokiej jakości produktów, świeże, delikatne i starannie podane. Czegóż chcieć więcej?

ATRAKCJE DLA GOŚCI

Dla waszych gości mamy w zanadrzu nie tylko wykwintne dania, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wyrafinowanego podniebienia, ale także pomyśleliśmy o potrzebach duszy. Księgi pamiątkowe, aktywność na zewnątrz (gry outdoroowe), fotobudka, klaun dla najmłodszych, buty „do tańca” dla gości i inne. Na Waszym weselu może się zjawić barista, stworzymy spersonalizowane etykiety na napojach, możemy także przygotować stół z whiskey czy francuskim winem lub strefę relaksu dla gości z cudownie miękkimi pufami. Jak to mówią „na cuda trzeba poczekać”, ale nie u nas. Załoga Pod Dębem podpowie Wam jak zorganizować wesele łatwo, szybko i przyjemnie.